Nazwa produktu izopropanol czyścik izopropylowy do kostek 100ml

Nazwa: izopropanol czyścik izopropylowy do kostek 100ml
Kategoria Gry
pod kategoria Akcesoria
producent EAN
 Identyfikator produktu  ShopProductId
Atrybuty 5904722270480
poprzednia Cena Producent  475
nr produktu 475
Cena 11,99 zł

 

 

Opis:

 Izopropanol – alkohol izopropylowy 99,9% – butelka 100 ml z atomizerem  Wszechstronny środek czyszczący i odtłuszczający. Chemicznie neutralny, po wyschnięciu nie pozostawia śladów, szybko odparowuje. Izopropanol jest idealnym środkiem do czyszczenia plastiku. Z łatwością zmywa smar, klej i brud z powierzchni, bez ich uszkadzania, przez co idealnie nadaje się do kostek. ZASTOSOWANIE:      czyszczenie smaru, kleju, brudu z powierzchni plastikowych czyszczenie delikatnych części urządzeń elektronicznych i elektrycznych     czyszczenie optyki teleskopów, lornetek, lunet, obiektywów aparatów fotograficznych, obiektywów noktowizorów, okularów i szkieł powiększających, czytników laserowych CD/DVD/BD     odtłuszczanie oraz usuwania zanieczyszczeń z włókien światłowodowych przed założeniem złączy lub ich spawaniem     regeneracja kartridzy do drukarek laserowych oraz atramentowych     pielęgnacja czytników optycznych, mechanizmów i głowic audio-video     czyszczenie tkanin bawełnianych i elementów wykonanych  z drewna       usuwanie środków smarnych i tłuszczy wodoodpornych w przemyśle drukarskim     czyszczenie monitorów i ekranów LED, LCD     dezynfekcja i odkażanie powierzchni. Parametry techniczne: czystość: 99,9% zawartość wody: 0,00% kwasowość: 0,000% kolor: bezbarwny Pojemność: 100 ml Butelka z atomizerem Trwałość: 5 lat od daty produkcji

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 475 określony jest kategoriami Gry i  Akcesoria Wyprodukowany przez EAN posiadający wiele atrybutów 5904722270480. Poprzednia cena produktu 475 ,  megaspec zł  natomiast obecna to 11,99 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 475.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.