kangu delikatny róż – antykolkowa poduszka do ukołysania recenzje i opinie

Nazwa produktu kangu delikatny róż – antykolkowa poduszka do ukołysania

Nazwa: kangu delikatny róż – antykolkowa poduszka do ukołysania
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  poliester
poprzednia Cena  220
nr produktu 4607
Cena 220 zł

 

 

Opis:

 Kangu – sprężysta poduszka do skokołysania. Dzięki niej uspokojenie i uśpienie niemowlaka w każdej nawet najbardziej kryzysowej sytuacji zajmuje parę chwil. Skokołysanie to rytmiczne ruchy o niewielkim zakresie, odzwierciedlają warunki panujące w brzuchu mamy, dlatego maleństwo w trakcie takiego bujania ekspresowo uspokaja się i zasypia.
 
SKOKOŁYSANIE – jak to zrobić:

Połóż poduszkę Kangu na płaskiej, stabilnej powierzchni (kanapa, fotel, krzesło) 
Przytul do siebie niemowlę w ułożeniu bokiem, podtrzymując jego główkę, tak by była nieruchoma. Jest to naturalna pozycja dla dziecka z okresu płodowego.
Usiądź z maluszkiem wygodnie na Kangu i wykonuj energiczny ruch tułowiem w górę i w dół. Dzięki specjalnie skonstruowanym sprężynom poduszki skokołysanie jest bardzo proste, wygodne i nie wymaga dużego wysiłku. 
Żeby pomóc maluszkowi szybciej zasnąć polecamy też włączyć dźwięki podobne do tych z brzucha mamy, emitowane przez szumiącego misia Szumisia. 

 
Tkanina stanowiąca wykończenie KANGU to miękki w dotyku welur posiadający Certyfikat OEKO-TEX 100 , którego główną zaletą jest plamoodporność. Dodatkowo na spodzie znajduje się włóknina z antypoślizgową aplikacją, która ma na celu zapobieganie przesuwania się KANGU, co w konsekwencji zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
KANGU jest niewielkie, lekkie i mobilne, co pozwala na korzystanie z niego w każdym miejscu.
Produkt posiada stopień twardości:

65kg – 110kg (waga korzystającego wraz dzieckiem)

Wymiary i waga:Wymiary kangu: 42cm x 38cm x 17 cmWaga: 2,5 kg
Skład:Góra i boki: 100% poliester wysokiej jakości plamoodporna tkanina posiadająca Certyfikat OEKO-TEX Standard 100Spód: 100% polipropylen wysokiej jakości włóknina wigofil z aplikacją antypoślizgową zapobiegającą przesuwaniu się materiału, cechuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza oraz wysoką wytrzymałością
Rozlany płyn na tkaninie formuje się w krople, dzięki czemu za pomocą miękkiej ściereczki lub ręcznika papierowego zbieramy rozlany płyn i na tkaninie nie ma śladu zabrudzenia. Czyszczenie tylko przy użyciu łagodnych środków do pielęgnacji tapicerki. Nie prać na mokro. Nie prasować. Nie wybielać.

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 4607 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów poliester. Poprzednia cena produktu 220 zł  natomiast obecna to 220 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 4607.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.