Książka Martynka dla dziewczynki pt. “Wielka księga przygód” – recenzja, opinie, zabawki

Książka Martynka dla dziewczynki pt. “Wielka księga przygód” – recenzja, opinie, zabawki

Książki z serii Martynka towarzyszą nam już od ponad dekady. Cieszą się olbrzymim powodzeniem, zarówno wśród dzieci, jak i rodziców oraz nauczycieli w przedszkolach. Uwielbiają je przede wszystkim dziewczynki, gdyż ich przewodnim motywem i tematem są perypetie małej, ciekawej Martynki. Ponadto w opowiadaniach są poruszane tematy o przyjęciach, zabawach i innych sprawach bliskim dziewczynkom.

Książka Martynka dla dziewczynki pt. “Wielka księga przygód” – recenzja

Główną bohaterką książki jest dziewczynka, które przeżywa niesamowite historie, poruszające do łez. To 8 fantastycznie ilustrowanych opowiadań, pokazujących jak pięknie żyć, ale także jak cało wychodzić z opresji. Żadne przeszkody, słabości, smutki i problemy nie są trudne z Martynką u boku. Opowiadania uczą dzieci, jak radzić sobie w realiach życia, ale także wspomagają rozwój wyobraźni i kreatywnego myślenia. Pozytywny obraz świata, który przedstawiają książeczki, sprawia, że dziecko buduje poczucie własnej wartości. Przygody głównej bohaterki podpowiadają także, jak wartościowo spędzać czas.

Opowiadania polecane są dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Książeczki stanowią świetny pomysł na wartościowy prezent. Seria Martynka stała się bestsellerem na całym świecie. Polecana jest przez akcje „Cała Polska czyta dzieciom”.

Ponadto w serii Martynka znajdziemy nie tylko książki. Dostępne w ofercie są również zestawy kreatywne do domowego DIY z dzieckiem, ale także możemy dostać zestawy ćwiczeń do nauki liczenia, pisania oraz czytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.