Nazwa produktu oryginalna kostka yuxin black kylin round penrose pyraminx

Nazwa: oryginalna kostka yuxin black kylin round penrose pyraminx
Kategoria Gry
pod kategoria Producent / Kostki Yuxin
producent EAN
 Identyfikator produktu  ShopProductId
Atrybuty 6952516806321
poprzednia Cena Producent  478
nr produktu 478
Cena 32,99 zł

 

 

Opis:

 Oryginalna kostka YuXin Black Kylin Round Penrose Pyraminx Kostka jest dwukolorowa, charakteryzuje się bardzo ciekawym kształtem.  W przypadku zarysowań kostki po długim czasie użytkowania, jej pola nie stracą koloru, ponieważ każdy element plastiku jest w jednym kolorze!  Kolory pól: biały czerwony Idealny prezent edukacyjny dla dziecka zwiększający jego umiejętności intelektualne, trenuje skupienie i pamięć Łamigłówka idealna w nudne zimowe wieczory idealne uzupełnienie czasu w podróżny na wakacje czy pracy. Zestaw zawiera: YuXin Black Kylin Rounded Pyramid Oryginalne opakowanie

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 478 określony jest kategoriami Gry i  Producent / Kostki Yuxin Wyprodukowany przez EAN posiadający wiele atrybutów 6952516806321. Poprzednia cena produktu 478 ,  yuxin zł  natomiast obecna to 32,99 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 478.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.