Piatnik Gra słowna TIK TAK BUM – recenzja, opinie

Piatnik Gra słowna TIK TAK BUM – recenzja, opinie

To świetna gra, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Doskonale sprawdza się podczas rodzinnych spotkań oraz imprez w gronie znajomych. Skutecznie rozrusza każde towarzystwo. Według producenta, przeznaczona jest dla graczy od 12 roku życia, jednak już młodsi poradzą sobie z nią doskonale.

Piatnik Gra słowna TIK TAK BUM – recenzja

Zasady są proste do zrozumienia, a gra interesująca, zabawna, emocjonująca i niezwykle integrująca uczestników. Uczy szybkiego myślenia,  koncentracji, stymuluje pamięć i rozwija słownictwo.

Najnowsza wersja gry, która nie posiada żadnej planszy, została wzbogacona o dodatkowe karty i teraz do dyspozycji mamy ich aż 110, a zawierają one 220 haseł. Po wylosowaniu karty, należy ułożyć wyraz z dostępnych liter. Mamy na to ograniczony czas (od 10 do 60 sekund). W czasie wymyślania wyrazu, trzymamy w ręku bombę, która w każdej chwili może wybuchnąć. Jej tykanie i delikatne wibracje skutecznie dekoncentrują. Po wymyśleniu wyrazu przekazujemy bombę kolejnemu uczestnikowi.

To gra dla miłośników gier słownych, choć dla niektórych może posiadać zbyt małą liczbę haseł. Należy także pamiętać o dokupienia baterii do bomby, gdyż nie ma ich w zestawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.