pluszowa kieszonka na szumiące serce recenzje i opinie

Nazwa produktu pluszowa kieszonka na szumiące serce

Nazwa: pluszowa kieszonka na szumiące serce
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  49
nr produktu 157
Cena 49 zł

 

 

Opis:

 Kieszonka na serce
Szumisiowa kieszonka na serce to poręczne i miękkie opakowanie na mechanizm do Szumisia. Kieszonka uszyta jest z miłego w dotyku materiału minky i zapinana na rzep, żeby serce misia było bezpiecznie schowane. Kieszonka ma zestawie specjalną zawieszkę w formie gryzaka. Umożliwia ona szybkie i wygodne doczepienie kieszonki z szumem do wózeczka dziecka, fotelika samochodowego czy torby z rzeczami malucha.
Idealnie sprawdzi się w podróży, gdy nie możemy zabrać ze sobą dużego Szumisia – posłuży w samochodzie, na spacerze w wózeczku czy podczas lotu samolotem. Maluszek będzie mógł spokojnie spać słuchając dźwięku swojego misia.
Kieszonka uszyta jest z atestowanego materiału bezpiecznego dla najmłodszych dzieci. Można ją bez problemu prać w pralce (bez mechanizmu szumiącego) i suszyć w suszarce bębnowej.
Wymiary:14x15cm. Uwaga: pluszowa kieszonka na serce dołączana jest gratisowo do Szumisiów: Leon, Lena, Max, Mia, Sophie i Sam.
Skład etui na serce: 90% Poliester, 10% Bawełna
 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 157 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 49 zł  natomiast obecna to 49 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 157.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.