pojazd dziecięcy twistcar – jeździk dla dzieci + świecące kółka opinie i recenzje

Nazwa produktu pojazd dziecięcy twistcar – jeździk dla dzieci + świecące kółka

Nazwa: pojazd dziecięcy twistcar – jeździk dla dzieci + świecące kółka
Kategoria Dla dziecka > Zabawki > Rowerki i inne pojazdy dla dzieci
pod kategoria TwistCar
producent EAN
 Identyfikator produktu  EAN
nr  5905279567030
poprzednia Cena  229
nr produktu 5
Cena 159 zł

 

 

Opis:

 TwistCar® – to innowacyjny pojazd dziecięcy napędzany poprzez naprzemienne ruchy kierownicą!Nie jest wyposażony w pedały, łańcuchy, baterie czy zasilacze. Jak więc się przemieszcza? Wystarczy lekko skręcić kierownica w prawo, następnie w lewo by wprawić pojazd w ruch.Co równie istotne konstrukcja pojazdu pozwala na jego użytkowanie nawet przez dwie osoby – maksymalne obciążenie to aż 120 kg.TwistCar® wyposażony jest w świecące, kauczukowe kółka.TwistCar® posiada poświadczenia fizjoterapeutów o jego pozytywnym wpływie na postawy zdrowotno-sprawnościowe dzieci. Cieszy się również licznymi pozytywnymi opiniami oraz rekomendacjami od zadowolonych klientów.Jeździk dla dzieci TwistCar został wyposażony w świecące, kauczukowe kółka, wyprofilowane siedzenie, kierownicę obracaną 360 stopni (możliwość jazdy do przodu oraz do tyłu) praktyczne podkładki na stopy oraz kółko zabezpieczające przed zbytnim pochyleniem się pojazdu (nie dotyka podłoża).Twistcar® jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia.Produkt uzyskał certyfikat ISO:9001:2001 i spełnia normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania – CE – EN71.Zalecamy jazdę po gładkiej powierzchni. Ze względów bezpieczeństwa rekomendujemy także jazdę w kasku.Produkt nagrodzony w plebiscycie Kid’s Biz Awards w kategorii Innowacja.TwistCar® uzyskał ochronę Rzeczypospolitej Polskiej i jest chronionym znakiem towarowym.Kupujesz w 100% oryginalny pojazd TwistCar®….

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5 określony jest kategoriami Dla dziecka > Zabawki > Rowerki i inne pojazdy dla dzieci i  TwistCar Wyprodukowany przez EAN posiadający wiele atrybutów 5905279567030. Poprzednia cena produktu 229 zł  natomiast obecna to 159 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.