Nazwa produktu qiyi tower of hanoi – 6 layer

Nazwa: qiyi tower of hanoi – 6 layer
Kategoria Gadżety
pod kategoria Gadżety
producent EAN
 Identyfikator produktu  ShopProductId
Atrybuty 6948154280883
poprzednia Cena Producent  469
nr produktu 469
Cena 39,99 zł

 

 

Opis:

 Wieża Hanoi to puzzle z trzema drążkami obok siebie i pierścieniami, które pasują do prętów. Pierścienie należy ułożyć na drążku od największego do najmniejszego, a celem jest przeniesienie ich na całkowicie przeciwny układ, zgodnie z kilkoma zasadami:  Jednocześnie można przenosić tylko jeden dysk Każdy ruch polega na zabraniu górnego krążka z jednego ze stosów i umieszczeniu go na innym stosie lub na pustym pręcie Żaden dysk nie może być umieszczony na dysku, który jest od niego mniejszy Ta wersja ma 6 pierścieni, co oznacza, że najefektywniej można ją rozwiązać w 63 ruchach. Powodzenia.

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 469 określony jest kategoriami Gadżety i  Gadżety Wyprodukowany przez EAN posiadający wiele atrybutów 6948154280883. Poprzednia cena produktu 469 ,  qiyi zł  natomiast obecna to 39,99 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 469.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.