Nazwa produktu szumisia

Nazwa: szumisia
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  229
nr produktu 788
Cena 179,5 zł

 

 

Opis:

 Szumisia to nasza szumisiową dziewczynka. Chętnie zaprzyjaźni się z małą księżniczką, ale równie dobrze będzie jej u małego przyjaciela.Szumisia uszyta jest z miłego w dotyku, gładkiego materiału minky. Maluszek podczas drzemki i w nocy może przytulić się do miękkiego szumiącego misia. A w ciągu dnia Szumiś będzie świetnym towarzyszem zabaw i spacerów. Kieszonka z mechanizmem szumiącym znajduje się w brzuszku misia, zapinana jest na bezpieczny suwak. Urządzenie dźwiękowe obsługuje się bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki. Maskotka uszyta jest z atestowanych materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia. Po wyjęciu mechanizmu można ją prać w pralce. Maskotka ma wymiary 15 x 44 cm  Skład maskotki: 80% Poliester, 20% Bawełna 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 788 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 229 zł  natomiast obecna to 179,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 788.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.