szumisie® czapka niemowlęca bawełniana – kosmos recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® czapka niemowlęca bawełniana – kosmos

Nazwa: szumisie® czapka niemowlęca bawełniana – kosmos
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,elastan
poprzednia Cena  19
nr produktu 5466
Cena 19 zł

 

 

Opis:

 Czapka niemowlęca
Czapka niemowlęca – piękna, miękka i wygodna czapka dla noworodka świetnie sprawdzi się w wyprawce dla maluszka do szpitala.
Szumisiowe czapki niemowlęce uszyte są z bawełny z niewielką domieszką elastanu. Idealnie dopasowują się do główki dziecka, ciepło otulają a jednocześnie nie uciskają. 
Czapeczki dla noworodka przydadzą się od pierwszych chwil po urodzeniu – jeszcze w szpitalu. Bawełniana czapka dla noworodka chroni jego delikatną główkę przez chłodem. 
Szumisiowe czapki niemowlęce są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci – wykonana są z certyfikowanych materiałów bardzo dobrej jakości. W całości produkujemy je w Polsce, w naszej szwalni pod Łowiczem.
Skład: 95% bawełna, 5% elastan 
Gramatura 160 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5466 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,elastan. Poprzednia cena produktu 19 zł  natomiast obecna to 19 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5466.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.