szumisie®- kocyk bambusowy mięta recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie®- kocyk bambusowy mięta

Nazwa: szumisie®- kocyk bambusowy mięta
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna
poprzednia Cena  139
nr produktu 5722
Cena 139 zł

 

 

Opis:

 Kocyk bambusowy – miętaKocyk bambusowy – delikatny kocyk bambusowy dla niemowlaka to jeden z podstawowych produktów dla nowonarodzonego maluszka. Przyda się mamie już od pierwszych chwil po porodzie, jeszcze w szpitalu, do utulenia maluszka. Kocyk bambusowy – praktyczny, wygodny i wysokiej jakości kocyk dla maluszka. Kocyk bambusowy przyjemnie otuli nowonarodzone dziecko od jego pierwszych chwil i przyda się przez kolejne miesiące. Bambusowy kocyk jest bardzo delikatny i miły w dotyku, dlatego nie podrażni delikatnej i wrażliwej skóry noworodka. Może być używany od pierwszych dni życia dziecka i posłuży przez wiele miesięcy, także starszemu dziecku.  Kocyk dla niemowlaka bambusowy świetnie sprawdzi się do okrycia maluszka zarówno podczas drzemki w domu, ale też na spacerze w wózeczku czy w podróży. Szumisiowe kocyki bambusowe są bardzo lekkie i elastyczne. Szyjemy je z ogromną starannością w naszej szwalni pod Łowiczem. Kocyk dla noworodka uszyty jest z włókna bambusowego w połączeniu z wysokiej jakości bawełny. Róg kocyka zakończony jest dekoracyjnym pomponem – prezentuje się on stylowo i pięknie. Wymiary kocyka bambusowego: 85 cm/110 cmSkład: 50% bawełna 50% bambus

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5722 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna. Poprzednia cena produktu 139 zł  natomiast obecna to 139 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5722.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.