szumisie® – letni bambusowy kocyk/ otulacz – balony recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – letni bambusowy kocyk/ otulacz – balony

Nazwa: szumisie® – letni bambusowy kocyk/ otulacz – balony
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 4502
Cena 169 zł

 

 

Opis:

 Kocyk bambusowy letni – świetnie sprawdzi się od pierwszych dni życia dziecka. Delikatnie otuli i ogrzeje malucha, ale nie przegrzeje go. Świetnie sprawdzi się jako okrycie w cieplejsze dni w okresie wiosenno-letnim podczas drzemki w domu czy na spacerze. Kocyk bambusowy letni posłuży też jako praktyczny otulacz dla noworodka. Kocyk jest dwustronny – z jednej strony ma oryginalny wzór, z drugiej jest gładki. Kocyk bambusowy wykończony jest estetycznymi pomponikami.
Dwustronny kocyk letni – niezwykle miły w dotyku i przyjazny dla skóry maluszka. Antyalergiczne, antybakteryjne i naturalne włókna bambusowe nie podrażniają wrażliwego ciała niemowlaczków.Delikatnie otula ciało, ale nie przegrzewa go, więc świetnie się sprawdzi jako okrycie w cieplejsze dni, w okresie wiosenno-letnim. Może też posłużyć jako otulacz. Kocyk jest wyjątkowo lekki i po złożeniu zajmuje mało miejsca. Kocyk z jednej strony posiada wzór, z drugiej jest gładki. Wykończony jest estetycznymi pomponikami.Wymiar : 105 cm x 105 cm Waga : 0,440 kg Skład : 100% bambus

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 4502 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 169 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 4502.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.