szumisie® – myjki bambusowe (6szt.) recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – myjki bambusowe (6szt.)

Nazwa: szumisie® – myjki bambusowe (6szt.)
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  49
nr produktu 4907
Cena 49 zł

 

 

Opis:

 Myjki bambusowe – zestaw
Myjki bambusowe do kąpieli – wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku myjki  dla niemowląt. Sprawdzą się od pierwszej kąpieli maluszka. Są delikatne i nie podrażnią wrażliwej skóry dziecka. Mogą być używane od pierwszych dni życia i posłużą na wiele miesięcy. Dzięki myjce bambusowej kąpiel noworodka będzie bezpieczna i przyjemna.
 
W skład zestawu wchodzi 6 myjek bambusowych w różnych kolorach. Będą sprawdzonym punktem w dziecięcej wyprawce.
Myjki do kąpieli są z wysokiej jakości frotty bambusowej. To wyjątkowo chłonna tkanina – pochłania wilgoć aż o 50% szybciej niż bawełna i wysycha aż o 20% szybciej. Dlatego myjki bambusowe są praktyczne i higieniczne.
Myjka do kąpieli w całości produkowane są w Polsce. Szyjemy je w naszej szwalni pod Łowiczem i dbamy o to, żeby były bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.
 
Skład: 90% frotta bambusowa, 10% poliester
Wymiary produktu: 21cm x13cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 4907 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 49 zł  natomiast obecna to 49 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 4907.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.