szumisie ® naturalny termoforek/ sensorek z pestkami wiśni róż recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie ® naturalny termoforek/ sensorek z pestkami wiśni róż

Nazwa: szumisie ® naturalny termoforek/ sensorek z pestkami wiśni róż
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna
poprzednia Cena  49,5
nr produktu 5467
Cena 49,5 zł

 

 

Opis:

 Termofor/sensorek z pestek wiśni – Róż
Szumisiowy termofor dla niemowlaka to sprawdzone rozwiązanie na bolący brzuszek maluszka. Sprawdzi się idealnie jako poduszka na kolki i przyniesie ulgę maluchowi. Wystarczy podgrzany termofor z pestek wiśni położyć na kilka minut na bolący brzuszek noworodka. Maluszek po chwili czuje przyjemne ciepło i ulgę.
Termoforek dla niemowlaka to praktyczne i sprawdzone rozwiązanie na kolki dla maluszka. Podgrzany woreczek z pestkami wiśni ogrzeje brzuszek dziecka i przyniesie mu ulgę.
Termofor z pestek wiśni ma kształt misi z doszytymi wystającymi elementami. Dzięki temu posłuży też jako sensorek do pierwszych zabaw maluszka. 
Termofor z pestek wiśni to przyjemne i naturalne źródło ciepła dla niemowlaka. Przyda się z pewnością podczas pierwszych miesięcy życia dziecka. 
Termofor dla dziecka w całości wykonany jest z atestowanych, przyjemnych i bezpiecznych nawet dla najmłodszych materiałów. Termofor dla niemowlaka wypełniony jest osuszonymi i wyselekcjonowane pestkami wiśni.
Termofor dla noworodka to woreczek z pestkami wiśni, który „otula” bawełniana poszewka. Dodatkowo woreczek zamknięty jest w miłym w dotyku i miękkim pokrowcu w kształcie misia. Termofor miś świetnie sprawdzi się również w kolejnych miesiącach jako sensorek do pierwszych zabaw dla starszego dziecka. 
Termofor z pestek wiśni posłuży naprawdę długo. Przydaje się nie tylko w pierwszych miesiącach życia malucha jako ulga przy bólach brzuszka i kolkach. Ale też, po schłodzeniu, świetnie sprawdzi się przy gorączce czy lekkich poparzeniach. 
Termofor z pestek wiśni posłuży też mamie, tuż po porodzie. Schłodzony termofor może służyć jako okład poporodowy do obkurczania macicy czy okład na bolące piersi
Termofory dla dzieci – jak ich używać?
W zależności od potrzeb termofor z pestek wiśni można podgrzać lub schłodzić (po wyjęciu go z pokrowca). 
Ciepły termofor dla niemowlaka pomoże przy: kolkach, zaparciach, wzdęciach, bólach brzuszka.
Do nagrzania termoforu dla dzieci możemy wykorzystać:
– kuchenkę mikrofalową – moc 600W, około 1-2 minuty
– piekarnik – temperatura 100-120 stopni Celsjusza, około 20 minut
– kaloryfer – do momentu nagrzania termoforu z pestek wiśni
Schłodzony termofor z pestek wiśni przyda się przy: lekkich poparzeniach, stłuczeniach, ukąszeniach przez owady czy jako okład podczas gorączkowania.
Aby schłodzić termofor dla dziecka wkładamy go do zamrażarki na około 30-40 minut.

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5467 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna. Poprzednia cena produktu 49,5 zł  natomiast obecna to 49,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5467.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.