szumisie® – otulacz bambusowy pastelowe baloniki recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – otulacz bambusowy pastelowe baloniki

Nazwa: szumisie® – otulacz bambusowy pastelowe baloniki
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 4556
Cena 99 zł

 

 

Opis:

 Otulacz bambusowy – pastelowe balonikiOtulacz bambusowy to jeden z podstawowych produktów dla noworodka. Przyda się każdemu maluszkowi jeszcze w szpitalu a potem posłuży jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy. Maluszki lubią być otulone, bo przypomina im to warunki z brzuszka mamy. W otulaczu bambusowym dla noworodka czują się bezpiecznie, szybciej zasypiają i śpią spokojnie.Otulacz bambusowy – miękki w dotyku i delikatny dla skóry dziecka otulacz dla noworodków. Posłuży maluszkowi od urodzenia, jeszcze w szpitalu. Warto otulać maluszka do snu, bo przypomina mu to warunki z brzuszka mamy. Szybciej wtedy zasypia i śpi spokojniej.Szumisiowe otulacze dla noworodka uszyte są z wysokiej jakości tkaniny bambusowej. Sprawdza się ona idealnie dla delikatnej skóry maluszka. Włókna bambusowe są antyalergiczne i antybakteryjne oraz wyjątkowo delikatne i miłe w dotyku. Nie podrażniają wrażliwej skóry noworodka, dlatego mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka. Bambusowe otulacze posłużą maluszkowi nie tylko w pierwszych tygodniach życia do otulania podczas drzemki. Przydadzą się także w kolejnych miesiącach – idealnie sprawdzą się w upalne dni jako lekkie okrycie podczas spacerów w wózku. Nadają się też do wycierania delikatnej skóry maluszka. Otulacz bambusowy dla noworodka uszyty jest z wysokiej jakości tetry bambusowej. Do wyboru w naszym szumisiowym sklepie są bambusowe otulacze w pięknych wzorach i kolorach – zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wykończone są dodatkowo dla ozdoby stylowym pomponikiem. Otulacz bambusowy wymiary:100/100 cmSkład: 100% bambus

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 4556 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 99 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 4556.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.