szumisie® – otulacz bambusowy samoloty recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – otulacz bambusowy samoloty

Nazwa: szumisie® – otulacz bambusowy samoloty
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 1787
Cena 99 zł

 

 

Opis:

 Otulacz bambusowy – samoloty
Otulacz bambusowy to jeden z podstawowych produktów dla noworodka. Przyda się każdemu maluszkowi jeszcze w szpitalu a potem posłuży jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy. 
Maluszki lubią być otulone, bo przypomina im to warunki z brzuszka mamy. W otulaczu bambusowym dla noworodka czują się bezpiecznie, szybciej zasypiają i śpią spokojnie. 
Otulacz bambusowy to jeden z najpopularniejszych artykułów dla noworodków. Przyda się rodzicom i posłuży maluszkowi od pierwszych chwil życia. Maluszki lubią spać ciepło otulone, bo kojarzy im się to z ciepłem i bezpieczeństwem z brzuszka mamy. Szybciej zasypiają i śpią spokojnie.
Szumisiowe otulacze dla noworodka uszyte są z wysokiej jakości tkaniny bambusowej. Sprawdza się ona idealnie dla delikatnej skóry maluszka. Włókna bambusowe są antyalergiczne i antybakteryjne oraz wyjątkowo delikatne i miłe w dotyku. Nie podrażniają wrażliwej skóry noworodka, dlatego mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka. 
Bambusowe otulacze posłużą maluszkowi nie tylko w pierwszych tygodniach życia do otulania podczas drzemki. Przydadzą się także w kolejnych miesiącach – idealnie sprawdzą się w upalne dni jako lekkie okrycie podczas spacerów w wózku. Nadają się też do wycierania delikatnej skóry maluszka. 
Otulacz bambusowy dla noworodka uszyty jest z wysokiej jakości tetry bambusowej. Do wyboru w naszym szumisiowym sklepie są bambusowe otulacze w pięknych wzorach i kolorach – zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wykończone są dodatkowo dla ozdoby stylowym pomponikiem. 
Otulacz bambusowy wymiary:100/100 cm
Skład: 100% bambus

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 1787 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 99 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 1787.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.