szumisie® – pieluszka bambusowa gwiazdki recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – pieluszka bambusowa gwiazdki

Nazwa: szumisie® – pieluszka bambusowa gwiazdki
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 5048
Cena 28,5 zł

 

 

Opis:

 Pieluszka bambusowa – gwiazdki
Pieluszki bambusowe to jeden z podstawowych elementów dziecięcej wy-prawki. Przydają się od pierwszych chwil po urodzeniu maluszka i są z nim przez wiele kolejnych miesięcy. Sprawdzą się jako pieluszki ulewajki, do wycierania buzi, do podłożenia na ramię podczas odbijania czy jako lekkie okrycie. Pieluszki z włókna bambusowego są wyjątkowo miękkie i delikat-ne.
Dlaczego warto wybrać pieluszki bambusowe?
Skóra noworodka jest wyjątkowo wrażliwa. Dlatego potrzebuje produktów, które będą bezpieczne i nie podrażnią ciała malucha. Świetnie sprawdzają się tu właśnie pieluszki z tkaniny bambusowej.
Pieluszka bambusowa jest niezwykle miła w dotyku i przyjazna dla skóry dziecka. Ma właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Ponadto jest wyjątkowo przewiewna i co bardzo ważne – skóra maluszka okryta bambu-sową pieluszką oddycha. Dlatego pieluchy bambusowe idealnie sprawdzą się dla noworodków. Można ich bezpiecznie używać od pierwszego dnia życia dziecka. Ulewajki bambusowe z pewnością nie spowodują podraż-nień delikatnej skóry maluszka.
 
Jak prać pieluszki bambusowe?
Pieluszki bambusowe można prać w pralce (program delikatny) z maksy-malną temperaturą 30ºC – 40ºC . Nie można ich gotować wybielać ani su-szyć w suszarce bębnowej. Pieluszki bambusowe najlepiej prasować z du-żą ilością pary w maksymalnej temperaturze 150ºC.
 
Skład: 100% bambus
Wymiary: 46/46 cm lub 75/75 cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5048 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 28,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5048.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.