szumisie® – pieluszka bambusowa jeans recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – pieluszka bambusowa jeans

Nazwa: szumisie® – pieluszka bambusowa jeans
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  jeans
poprzednia Cena  39,5
nr produktu 5028
Cena 39,5 zł

 

 

Opis:

 Pieluszka bambusowa – jeans
Pieluszki bambusowe to must have wśród produktów dla noworodków. Idealnie sprawdzą się już od pierwszych dni po narodzeniu maluszka – do odbijania, wycierania pupy, okrywania i przecierania buzi maluszka. Posłużą jeszcze przez wiele miesięcy.
 
Dlaczego warto wybrać pieluszki bambusowe?
Skóra noworodka jest wyjątkowo wrażliwa. Dlatego potrzebuje produktów, które będą bezpieczne i nie podrażnią ciała malucha. Świetnie sprawdzają się tu właśnie pieluszki z tkaniny bambusowej.
Pieluszka bambusowa jest niezwykle miła w dotyku i przyjazna dla skóry dziecka. Ma właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Ponadto jest wyjątkowo przewiewna i co bardzo ważne – skóra maluszka okryta bambusową pieluszką oddycha. Dlatego pieluchy bambusowe idealnie sprawdzą się dla noworodków. Można ich bezpiecznie używać od pierwszego dnia życia dziecka. Ulewajki bambusowe z pewnością nie spowodują podrażnień delikatnej skóry maluszka.
 
Jak prać pieluszki bambusowe?
Pieluszki bambusowe można prać w pralce (program delikatny) z maksymalną temperaturą 30ºC – 40ºC . Nie można ich gotować wybielać ani suszyć w suszarce bębnowej. Pieluszki bambusowe najlepiej prasować z dużą ilością pary w maksymalnej temperaturze 150ºC.
 
Skład: 100% bambus Wymiary: 46/46 cm lub 75/75 cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5028 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów jeans. Poprzednia cena produktu 39,5 zł  natomiast obecna to 39,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5028.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.