szumisie®-pieluszka bambusowa kropki czarne recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie®-pieluszka bambusowa kropki czarne

Nazwa: szumisie®-pieluszka bambusowa kropki czarne
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 1146
Cena 28,5 zł

 

 

Opis:

 Pieluszka bambusowa – kropki czarnePieluszki bambusowe to idealne rozwiązanie dla wrażliwej skóry noworodka. Są delikatne i sprawdzą się już do pierwszych chwil życia, jeszcze w szpitalu. Przydadzą się potem przez kolejne miesiące życia dziecka: jako pieluszki-ulewajki, do przecierania buzi czy pupy maluszka, a także jako lekkie okrycie na spacery w upalne dni.Dlaczego warto wybrać pieluszki bambusowe?Skóra noworodka jest wyjątkowo wrażliwa. Dlatego potrzebuje produktów, które będą bezpieczne i nie podrażnią ciała malucha. Świetnie sprawdzają się tu właśnie pieluszki z tkaniny bambusowej.Pieluszka bambusowa jest niezwykle miła w dotyku i przyjazna dla skóry dziecka. Ma właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Ponadto jest wyjątkowo przewiewna i co bardzo ważne – skóra maluszka okryta bambusową pieluszką oddycha. Dlatego pieluchy bambusowe idealnie sprawdzą się dla noworodków. Można ich bezpiecznie używać od pierwszego dnia życia dziecka. Ulewajki bambusowe z pewnością nie spowodują podrażnień delikatnej skóry maluszka. Jak prać pieluszki bambusowe?Pieluszki bambusowe można prać w pralce (program delikatny) z maksymalną temperaturą 30ºC – 40ºC . Nie można ich gotować wybielać ani suszyć w suszarce bębnowej. Pieluszki bambusowe najlepiej prasować z dużą ilścią pary w maksymalnej temperaturze 150ºC. Skład: 100% bambus Wymiary: 46/46 cm lub 75/75 cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 1146 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 28,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 1146.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.