szumisie® – pościel dziecięca z suwakiem – kosmos recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – pościel dziecięca z suwakiem – kosmos

Nazwa: szumisie® – pościel dziecięca z suwakiem – kosmos
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna
poprzednia Cena  339,5
nr produktu 5828
Cena 339,5 zł

 

 

Opis:

 Szumisie – pościel dziecięca z suwakiem 
Szumisiowa pościel dziecięca z suwakiem to świetne rozwiązanie zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci a zwłaszcza dla tych maluchów, które często odkrywają się w nocy. Poszewka pościeli połączona jest z prześcieradłem praktycznym suwakiem. Dzięki temu pościel nigdy nie podwija się i nie spada z łóżka dziecka.Pościel dziecięca z suwakiem świetnie sprawdzi się nawet u najbardziej kręcących się podczas snu dzieci. Maluch będzie miał ciepłe nóżki przez całą noc a rodzice będą mieć pewność, że nie odkryje się podczas snu. Pościel dziecięca z suwakiem dla chłopca i dla dziewczynki uszyta jest na wzór śpiwora w kształcie mumii – na dole przy nóżkach dziecka pościel jest zwężona i rozszerza się ku górze. Wzdłuż poszewki wszyty jest bezpieczny i praktyczny suwak, łączący ją z prześcieradłem. Maluch jest w pościeli wygodnie otulony i nie będzie miał problemu ze spadającą w nocy kołderą. W skład kompletu pościeli z suwakiem wchodzi bawełniana poszewka i wypełnienie oraz poduszka dla dziecka (poszewka i wypełnienie).Szumisiowa pościel dziecięca z suwakiem dostępna jest w dwóch rozmiarach – na mniejsze lub większe łóżko dziecięce. Do wyboru są piękne, specjalnie zaprojektowane wzory pościeli zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.Pościel dla dzieci z suwakiem jest delikatna i miękka w dotyku. Uszyta została w 100% z wysokiej jakości bawełny. Jest antyalergiczna i całoroczna – może być używana zarówno w lato podczas wyższych temepratur jak i w zimę. Pościel w całości produkowana jest w Polsce. Szyjemy ją w szumisiowej szwalni pod Łowiczem. Wymiary pościeli dziecięcej z suwakiem: kołderka 80×160 cm, lub 90x200cm, poduszka – 50×60 cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5828 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna. Poprzednia cena produktu 339,5 zł  natomiast obecna to 339,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5828.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.