szumisie® – pościel dziecięca z suwakiem – łabędzie recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – pościel dziecięca z suwakiem – łabędzie

Nazwa: szumisie® – pościel dziecięca z suwakiem – łabędzie
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 5830
Cena 339,5 zł

 

 

Opis:

 Pościel dziecięca z suwakiem 
Pościel dziecięca z suwakiem – praktyczne połączenie pościeli z prześcieradłem. Idealnie sprawdzi się dla dzieci rozkopujących się w nocy. Koniec ze spadającą kołderką i zimnymi nóżkami. Poszewka pościeli połączona jest z prześcieradłem bezpiecznie wszytym suwakiem. Maluszek śpi ciepło otulony i może jednocześnie swobodnie przekręcać się na łóżku. To świetne rozwiązanie dla młodszych i starszych dzieci.
W skład kompletu wchodzi pościel do łóżeczka z suwakiem (poszewka i wypełnienie) oraz poduszka dla dziecka (poszewka i wypełnienie). Pościel uszyta jest z wysokiej jakości bawełny – jest antyalergiczna i całoroczna – może być używana i w zimę i w lato. Maluch nie zmarznie pod nią i nie zgrzeje się podczas upałów. Poduszka z kompletu pościeli dla dzieci jest wygodna i miękka, ale nie za wysoka. Zapewni maluchowi komfort podczas snu.
Pościel ma w górnej części praktyczną wywijkę. Łóżko ścieli się błyskawicznie – wystarczy zasunąć suwak i wywinąć górny fragment pościeli – łóżko wygląda bardzo estetycznie.
W szumisiowym sklepie dostępne są różne wzory pościel dziecięcej – zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Komplet będzie piękną ozdobą pokoju dziecka. Do wyboru jest pościel z suwakiem w dwóch rozmiarach.
Pościel dla dzieci z suwakiem jest delikatna i miękka w dotyku. Uszyta została w 100% z wysokiej jakości bawełny. Jest antyalergiczna i całoroczna – może być używana zarówno w lato podczas wyższych temepratur jak i w zimę. Pościel w całości produkowana jest w Polsce. Szyjemy ją w szumisiowej szwalni pod Łowiczem. Wymiary pościeli dziecięcej z suwakiem: kołderka 80×160 cm, lub 90x200cm, poduszka – 50×60 cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5830 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 339,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5830.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.