Szumisie ranking – jak wybrać najlepszego Szumisia?

Szumisie ranking – jak wybrać najlepszego Szumisia?

Szumisie to wspaniałe zabawki powstałe w odpowiedzi na potrzeby rodziców niemowlaków, które pomagają maluchom uspokoić się i spokojnie zasnąć. Dlatego też warto zainwestować w tego typu zabawkę, pomagając maluszkowi spędzić noc bez zbędnych przerw. Jednak przed dokonaniem wyboru warto dowiedzieć się, jakie zabawki sprawdzają się najlepiej i w które warto zainwestować, by przyniosły najwięcej korzyści.

Szumisie ranking – jak wybrać najlepsze produkty?

By wiedzieć, jakie są najlepsze z szumisiowych zabawek warto zapoznać się z rankingiem, który pomoże rozeznać się w najpopularniejszych z produktów. Tego typu zestawienie tworzone jest na podstawie liczby zakupionych egzemplarzy oraz ocen produktów, dlatego też jest doskonałym, rzetelnym źródłem informacji na temat produktów, które znacznie ułatwi wybór odpowiedniej zabawki.

Szumiś Sleep Główka Zabawka w kształcie głowy misia dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Posiada 5 rodzajów szumu, opcję non-stop i automatyczne wyciszanie po godzinie. Wykonany z przyjemnego w dotyku materiału minky.
Szumiś Sleep maskotka Zabawka w kształcie króliczka. Posiada duże uszy i łapki, które dzieci mogą chwytać, rozwijając zmysły. Wykonana z materiału minky. Posiada 5 rodzajów szumów, tryb autowyciszania i tryb non-stop.
Szumiś Maskotka Chłopiec Zabawka w kształcie misia, z rączkami i nóżkami. Posiada 5 rodzajów szumów, tryb automatycznego wyciszania i tryb non stop. Wykonany z materiału minky.
Szumiś Maskotka Dziewczynka Zabawka w kształcie misia, z rączkami i nóżkami. Posiada 5 rodzajów szumów, tryb automatycznego wyciszania, tryb non stop oraz funkcję niani z aplikacją na telefon. Wykonany z materiału minky.

Szumiś dla dziecka – jak wybrać?

Wiedząc, jakie rodzaje Szumisiów cieszą się największą popularnością, jakie są najładniejsze i jakiego rodzaju funkcje posiadają można przejść do wyboru odpowiedniej zabawki. By wybrać Szumisia, który najlepiej sprawdzi się w przypadku maluszka, należy dowiedzieć się, czym kierować się przy wyborze. Do cech, na które warto zwrócić uwagę, należą:

  • kształt zabawki – Szumisie dzielą się na trzy podstawowe rodzaje: główki, okrągłe pluszaki oraz misie. Wybór powinien być uzależniony od wielkości łóżeczka dziecka oraz od indywidualnych preferencji dziecka. Najważniejsze, by maluch nie bał się zabawki, by chętnie zasypiał w jej towarzystwie i bawił się nią, rozwijając zmysły;
  • dodatkowe opcje – w zależności od modelu, Szumisie dzielą się na takie, które posiadają 5 szumów, tryb automatycznego wyłączania się oraz tryb ono-stop, a także takie, które posiadają specjalną aplikację niańki, która znacznie ułatwia opiekę nad dzieckiem. Wybierać powinno się więc w oparciu o zachowanie malucha. Dla bardzo niespokojnych dzieci warto kupić zabawkę ze wsparciem aplikacji, która ułatwi opiekę nad maluchem;
  • kolorystyka – Szumisie dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Wszystkie z nich są jednak pastelowe, więc nie niosą ze sobą rozwojowych wartości dla wzroku dziecka. Decyzję zatem należy oprzeć jedynie na predyspozycjach malucha lub ewentualnie kolorystyce dziecięcego pokoju. Bez względu na wybrany kolor, zabawka będzie sprawdzała się tak samo, dlatego też w przypadku Szumisiów jest ona jedynie dodatkiem estetycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.