szumisie® rękawica – myjka bambusowa beżowa recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® rękawica – myjka bambusowa beżowa

Nazwa: szumisie® rękawica – myjka bambusowa beżowa
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  poliester
poprzednia Cena  25
nr produktu 5465
Cena 25 zł

 

 

Opis:

 Myjka dla noworodka
Myjka dla noworodka – wygodna myjka bambusowa do kąpieli maluszka. Sprawdzi się od pierwszych dni życia dziecka. Jest delikatna i miękka w dotyku. Nie podrażnia wrażliwej skóry noworodka.
Szumisiowa rękawica – myjka dla noworodka  świetnie sprawdzi się do pierwszych kąpieli nowonarodzonego maluszka, bo nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Kształt rękawicy sprawia, że myjka dla noworodka jest praktyczna i bardzo wygodna. Dzięki myjce bambusowej kąpiel noworodka będzie bezpieczna i przyjemna.
Myjka do kąpieli wykonana jest z frotty bambusowej – wysokiej jakości tkaniny, niezwykle miękkiej i miłej w dotyku. Myjka bambusowa jest wyjątkowo chłonna i bardzo szybko wysycha. To tkanina wysokiej jakości, atestowana i bezpieczna od urodzenia.
Myjka dla dzieci sprawdzi się idealnie od pierwszej kąpieli i posłuży przez wiele miesięcy. 
Skład: 90% frotta bambusowa, 10% poliester
Wymiary produktu: 21cm x13cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5465 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów poliester. Poprzednia cena produktu 25 zł  natomiast obecna to 25 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5465.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.