szumisie® rękawica – myjka bambusowa biała recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® rękawica – myjka bambusowa biała

Nazwa: szumisie® rękawica – myjka bambusowa biała
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  poliester
poprzednia Cena  25
nr produktu 5460
Cena 25 zł

 

 

Opis:

 Myjka dla noworodkaMyjka do kąpieli – niezwykle miękka i przyjemna w dotyku myjka dla niemowląt. Idealna już od pierwszych kąpieli maluszka. Myjka bambusowa jest odpowiednia dla wrażliwej skóry dziecka. Można ją stosować od urodzenia, jest bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci. Szumisiowa rękawica – myjka dla noworodka  świetnie sprawdzi się do pierwszych kąpieli nowonarodzonego maluszka, bo nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Kształt rękawicy sprawia, że myjka dla noworodka jest praktyczna i bardzo wygodna. Dzięki myjce bambusowej kąpiel noworodka będzie bezpieczna i przyjemna.Myjka do kąpieli wykonana jest z frotty bambusowej – wysokiej jakości tkaniny, niezwykle miękkiej i miłej w dotyku. Myjka bambusowa jest wyjątkowo chłonna i bardzo szybko wysycha. To tkanina wysokiej jakości, atestowana i bezpieczna od urodzenia.Myjka dla dzieci sprawdzi się idealnie od pierwszej kąpieli i posłuży przez wiele miesięcy. Skład: 90% frotta bambusowa, 10% poliesterWymiary produktu: 21cm x13cm 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5460 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów poliester. Poprzednia cena produktu 25 zł  natomiast obecna to 25 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5460.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.