szumisie® – rożek niemowlęcy koniki ciemne recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – rożek niemowlęcy koniki ciemne

Nazwa: szumisie® – rożek niemowlęcy koniki ciemne
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  119
nr produktu 5804
Cena 119 zł

 

 

Opis:

 Rożek niemowlęcy – Koniki ciemne
Rożek niemowlęcy – praktyczne rozwiązanie od pierwszych dni życia dziecka. Wygodny becik niemowlęcy ciepło otula maluszka – czuje się bezpiecznie i śpi spokojnie.
Szumisiowy rożek niemowlęcy zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej uszyty jest w całości z mięciutkiej, wysokogatunkowej bawełny. Materiał jest atestowany i bezpieczny dla noworodków od urodzenia. Rożek wykończony został uroczym ozdobnym pomponem.
Nasz rożek niemowlęcy bawełniany ma dodatkowo wygodne wiązanie na kokardkę , dzięki któremu można regulować becik i dobrze dopasować go do malucha.
W szumisiowym sklepie dostępny jest rożek niemowlęcy dla chłopca i rożek niemowlęcy dla dziewczynki w pięknych wzorach i kolorach.
Becik niemowlęcy przeznaczony jest dla maluszków od pierwszych dni życia. Posłuży nie tylko jako rożek, ale póżniej również jako wygodna kołderka czy miękki przewijak.
Rożki niemowlęce w całości produkowane są w Polsce – szyjemy je w naszej szwalni pod Łowiczem.
 
Wymiary: 73/73
Skład : 90% bawełna, 10% poliester

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5804 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 119 zł  natomiast obecna to 119 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5804.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.