szumisie® – śpiworek do spania pastelowe baloniki recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – śpiworek do spania pastelowe baloniki

Nazwa: szumisie® – śpiworek do spania pastelowe baloniki
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  139
nr produktu 4560
Cena 139 zł

 

 

Opis:

 Śpiworek do spania – baloniki pastelowe
Śpiworek dla niemowląt to ciepłe i praktyczne otulenie dla maluszków. Śpiworek do spania przyda się od urodzenia dziecka. Jest wygodny, miękki i ciepły.
Śpiworek do spania to bardzo praktyczne i przede wszystkim bezpieczne okrycie dla niemowlaka. Maluszek zapięty w śpiworku nie rozkopie się nóżkami, nie nakryje główki i będzie spał ciepło otulony przez całą noc. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kołderek, spod których maluszki bardzo często się rozkopują.
Śpiworki dla niemowląt sprawdzą się w nocy czy podczas drzemki w przypadku ruchliwych i machających nóżkami maluszków, ale także jako praktyczne okrycie podczas spacerów w wózku.
Śpiworek do spania dla niemowlaka został zaprojektowany tak, żeby zapewnić wygodę podczas spania maluszkowi, ale także rodzicom. Dzięki praktycznym wiązaniom z łatwością można zmienić pieluszkę malucha, bez potrzeby rozpinania całości śpiworka do spania i wybudzania dziecka ze snu.
Śpiworek do spania dla niemowlaka uszyty jest z wysokiej jakości bawełny. Został w całości wyprodukowany w Polsce – uszyty w naszej szwalni pod Łowiczem.
Śpiworek niemowlęcy jest bezpieczny dla wrażliwej skóry maluszka – może być stosowany od urodzenia.
 
Wymiary: długość: 73 cm, szerokość: pod paszkami 33 cm, dół 43 cm
Skład: 90% bawełna, 10% poliester
 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 4560 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 139 zł  natomiast obecna to 139 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 4560.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.