szumisie® – szumiący dou dou niebieski recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – szumiący dou dou niebieski

Nazwa: szumisie® – szumiący dou dou niebieski
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 808
Cena 219 zł

 

 

Opis:

 Szumiący kocyk przytulanka dou dou – niebieski
Szumiący kocyk przytulanka dou dou posłuży maluszkowi od pierwszych chwil jego życia. Będzie też wielką pomocą dla świeżo upieczonych rodziców. Miś szybko wyciszy maluszka i pomoże mu zasnąć a miły w dotyku kocyk będzie mięciutką przytulanką. Po kilku tygodniach maskotka dou dou stanie się też pierwszą zabawką szybko rosnącego maluszka.
Szumiś dou dou ma w środku szumiące serce, które emituje 5 rodzajów szumu. Maluchy uwielbiają zasypiać przy tych dźwiękach, bo pamiętają je jeszcze z brzuszka mamy. Szumy kojarzą się noworodkom z ciepłem i bezpieczeństwem, dlatego szybko się wyciszają i spokojnie zasypiają.
Do wyboru są 3 szumiące serca różniące się funkcjami: standardowe, z czujnikiem i serce 3 w 1 – w tabelce poniżej można porównać funkcje mechanizmów.

Mechanizm 3 w 1 oprócz szumów odtwarza też piękne kołysanki. Dodatkowo ma nagrane wybrane utwory Mozarta. Wszystko po to, żeby Szumiś rósł razem z dzieckiem i towarzyszył maluchowi na kolejnych etapach jego rozwoju.
Do jednego z rogów kocyka przytulanki dou dou można wygodnie przywiązać smoczek albo gryzak i nie zgubi się podczas spaceru w wózeczku.
Szumiący kocyk maskotka jest bezpieczny od urodzenia. Uszyty został z atestowanych materiałów. Po wyjęciu mechanizmu szumiącego misia można prać w pralce (w temperaturze 40 stopni).
Szumiś dou dou w całości produkowany jest w Polsce – przytulankę szyjemy w szwalni pod Łowiczem a szumiące serce powstaje w warszawskiej fabryce.
Wymiary: 40cm x 40cm x 7 cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 808 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 219 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 808.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.