szumisie® – szumiący dou dou różowy recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – szumiący dou dou różowy

Nazwa: szumisie® – szumiący dou dou różowy
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 801
Cena 179 zł

 

 

Opis:

 Szumiący kocyk przytulanka dou dou – różowy
Szumiący kocyk przytulanka dou dou to połączenie szumiącego misia i małego kocyka. Świetnie sprawdzi się od pierwszych chwil życia maluszka. Szum wyciszy noworodka a miły kocyk utuli do snu. Kocyk przytulanka posłuży maluszkowi przez długie miesiące. Na początku jako pomocnik w zasypianiu a po kilku tygodniach stanie się pierwszą zabawką malucha.
Szumiś dou dou ma w środku szumiące serce, które emituje 5 rodzajów szumu. Maluchy uwielbiają zasypiać przy tych dźwiękach, bo pamiętają je jeszcze z brzuszka mamy. Szumy kojarzą się noworodkom z ciepłem i bezpieczeństwem, dlatego szybko się wyciszają i spokojnie zasypiają.
Do wyboru są 3 szumiące serca różniące się funkcjami: standardowe, z czujnikiem i serce 3 w 1 – w tabelce poniżej można porównać funkcje mechanizmów.

Mechanizm 3 w 1 oprócz szumów odtwarza też piękne kołysanki. Dodatkowo ma nagrane wybrane utwory Mozarta. Wszystko po to, żeby Szumiś rósł razem z dzieckiem i towarzyszył maluchowi na kolejnych etapach jego rozwoju.
Do jednego z rogów kocyka przytulanki dou dou można wygodnie przywiązać smoczek albo gryzak i nie zgubi się podczas spaceru w wózeczku.
Szumiący kocyk maskotka jest bezpieczny od urodzenia. Uszyty został z atestowanych materiałów. Po wyjęciu mechanizmu szumiącego misia można prać w pralce (w temperaturze 40 stopni).
Szumiś dou dou w całości produkowany jest w Polsce – przytulankę szyjemy w szwalni pod Łowiczem a szumiące serce powstaje w warszawskiej fabryce.
Wymiary: 40cm x 40cm x 7 cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 801 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 179 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 801.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.