szumisie® szumiący królik z ukraińskimi kołysankami – róż recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® szumiący królik z ukraińskimi kołysankami – róż

Nazwa: szumisie® szumiący królik z ukraińskimi kołysankami – róż
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  249
nr produktu 5955
Cena 249 zł

 

 

Opis:

 Szumiący królik z ukraińskimi kołysankami – Róż
Nasz szumiący miś Szumiś z zupełnie wyjątkowymi sercem! Teraz Szumiś odtwarza najpiękniejsze ukraińskie kołysanki, żeby utulić maluszki do snu. Delikatne melodie wyciszają, uspokajają i pomagają szybciej zasnąć.
Serce Szumisia 3 w 1 oprócz ukraińskich kołysanek odtwarza też 5 rodzajów szumów (biały, różowy, fal morskich, deszczu i wód płodowych z bijącym sercem) oraz 10 pięknych utworów Mozarta. 
Cały zysk ze sprzedaży Szumisiów z ukraińskimi kołysankami przekażemy na pomoc noworodkom i niemowlakom z Ukrainy z ośrodka Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. 
Przytulanka królik uszyta jest z atestowanego materiału bezpiecznego od pierwszych dni życia dziecka. Szumiś królik tak jak wszystkie Szumisie w całości produkowany jest w Polsce, w naszej szwalni pod Łowiczem.
Maskotkę można prać w pralce po wyjęciu mechanizmu szumiącego (w temperaturze 40 stopni).
 
Szczegóły:

Wysokość maskotki: 17 cm
Szerokość maskotki: 15 cm
Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5955 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 249 zł  natomiast obecna to 249 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5955.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.