szumisie® – szumiący miś lena recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – szumiący miś lena

Nazwa: szumisie® – szumiący miś lena
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  309
nr produktu 5321
Cena 269 zł

 

 

Opis:

 Miś Szumiś Lena – szumiący miś do zasypiania
Szumiś Lena to mięciutka szumisiowa dziewczynka z szumiącym sercem, które utuli do snu każdego maluszka. Serce misia odtwarza dźwięki przypominające te z brzuszka mamy. Maluszki po urodzeniu je pamiętają, bardzo je lubią i szybko przy nich zasypiają.
Szumiś będzie wiernym towarzyszem i przyjacielem malucha na długie miesiące.
Miś Szumiś Lena nie tylko szumi – może też śpiewać kołysanki i odtwarzać piękne utwory Mozarta. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako miś dla noworodka do zasypiania, ale także na kolejnych etapach rozwoju maluszka – do snu i wyciszania.
Po wyborze misia Szumisia należy wybrać jedno z 3 serc – w tabelce poniżej sprawdzisz, co potrafi każde z nich.

Do szumiącego misia Lena można przytulać się w łóżeczku, ale też wygodnie powiesić Szumisia i zabrać ze sobą wszędzie dzięki praktycznej zawieszce.
Szumiś Lena uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego)
Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.
 Szczegóły:

Wysokość maskotki: 31 cm
Szerokość maskotki: 13 cm
Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie.

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5321 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 309 zł  natomiast obecna to 269 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5321.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.