szumisie® – szumiący miś maya recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – szumiący miś maya

Nazwa: szumisie® – szumiący miś maya
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  179
nr produktu 128
Cena 179 zł

 

 

Opis:

 Miś Szumiś Maya – szumiący miś do zasypiania
Szumiący miś Maya pomaga w zasypianiu nowonarodzonym maluszkom. Ma szumiące serce, które odtwarza dźwięki przypominające noworodkom to, co słyszały w brzuszku mamy. Wycisza maluszki, utula i pomaga spokojnie zasnąć. To też miły i miękki miś do przytulania, który na długo stanie się przyjacielem malucha.
Miś Szumiś Maya nie tylko szumi – może też śpiewać kołysanki i odtwarzać piękne utwory Mozarta. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako miś dla noworodka do zasypiania, ale także na kolejnych etapach rozwoju maluszka – do snu i wyciszania.
Po wyborze misia Szumisia należy wybrać jedno z 3 serc – w tabelce poniżej sprawdzisz, co potrafi każde z nich.

 
Do szumiącego misia Maya można przytulać się w łóżeczku, ale też wygodnie powiesić Szumisia i zabrać ze sobą wszędzie dzięki praktycznej zawieszce.
Szumiś Maya uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego)
Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.
 Szczegóły:

Wysokość maskotki: 24 cm
Szerokość maskotki: 13 cm
Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie.

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 128 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 179 zł  natomiast obecna to 179 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 128.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Kino Lot

Strona: Kino Lot kategoria tematyczna: filmy Kino Lot – Filmy dla prawdziwych kinomaniaków! Witamy na stronie internetowej Kino Lot, gdzie

Czytaj więcej »