szumisie® – szumiący miś mia recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – szumiący miś mia

Nazwa: szumisie® – szumiący miś mia
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  259
nr produktu 147
Cena 219 zł

 

 

Opis:

 Miś Szumiś Mia – szumiący miś do zasypiania 
Szumiś Mia chętnie utuli do snu maluszka swoim szumiącym sercem. To mięciutki i miły w dotyku miś o wielkiej mocy! Dźwięki, które odtwarza Szumiś są podobne do tych z brzuszka mamy. To dlatego noworodki tak lubią przy nich zasypiać. Szumy przypominają im bezpieczny i ciepły świat, wyciszają i szybko usypiają. Szumiący miś Mia na wiele miesięcy stanie się przyjacielem malucha.
Miś Szumiś Mia nie tylko szumi – może też śpiewać kołysanki i odtwarzać piękne utwory Mozarta. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako miś dla noworodka do zasypiania, ale także na kolejnych etapach rozwoju maluszka – do snu i wyciszania.
Po wyborze misia Szumisia należy wybrać jedno z 3 serc – w tabelce poniżej sprawdzisz, co potrafi każde z nich.

Do szumiącego misia Mia można przytulać się w łóżeczku, ale też wygodnie powiesić Szumisia i zabrać ze sobą wszędzie dzięki praktycznej zawieszce.
Szumiś Mia uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego)
Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.
 Szczegóły:

Wysokość maskotki: 31cm
Szerokość maskotki: 13 cm
Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 147 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 259 zł  natomiast obecna to 219 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 147.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.