szumisie® – szumiący miś simon recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – szumiący miś simon

Nazwa: szumisie® – szumiący miś simon
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  179
nr produktu 126
Cena 179 zł

 

 

Opis:

 Miś Szumiś Simon- szumiący miś do zasypiania 
Szumiący miś Simon to idealny pierwszy przyjaciel maluszka. Jest słodki, mięciutki i pomaga dzieciom w zasypianiu. Noworodki lubią usypiać przy szumie, bo przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu mamy. Czują się przy nim bezpiecznie, szybciej się uspokajają, wyciszają i zasypiają. Szumiące misie mogą towarzyszyć maluszkom od pierwszego dnia życia i posłuży na długo. 
Szumiący miś Simon szybko stanie się pierwszym przyjacielem nowonarodzonego malucha. Serce misia szumi tak jak w brzuszku mamy, dlatego maluszek czuje się bezpiecznie, wycisza się i szybciej zasypia. Miły i miękki miś za kilka tygodni stanie się też pierwszym towarzyszem zabaw rosnącego malucha. 
Nasze szumiące misie przeszły niezbędne testy i są bezpieczne od urodzenia. 
Miś Szumiś Simon nie tylko szumi – może też śpiewać kołysanki i odtwarzać piękne utwory Mozarta. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako miś dla noworodka do zasypiania, ale także na kolejnych etapach rozwoju maluszka – do snu i wyciszania. 
Po wyborze misia Szumisia należy wybrać jedno z 3 serc – w tabelce poniżej sprawdzisz, co potrafi każde z nich.

Do szumiącego misia Simona można przytulać się w łóżeczku, ale też wygodnie powiesić Szumisia i zabrać ze sobą wszędzie dzięki praktycznej zawieszce. 
Miś Szumiś to sprawdzony prezent dla noworodka albo na babyshower dla przyszłej mamy. Od kilku lat szumiące misie wymieniane są na liście wyprawkowej dla noworodka i często witają maluszka tuż po urodzeniu, jeszcze w szpitalu.
Szumiś Simon uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego) 
Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.
 Szczegóły:

Wysokość maskotki: 24 cm
Szerokość maskotki: 13 cm
Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie. 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 126 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 179 zł  natomiast obecna to 179 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 126.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.