szumisie® – szumisiowy gryzak z dzwoneczkiem w środku – ecru recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – szumisiowy gryzak z dzwoneczkiem w środku – ecru

Nazwa: szumisie® – szumisiowy gryzak z dzwoneczkiem w środku – ecru
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  29,5
nr produktu 4485
Cena 29,5 zł

 

 

Opis:

 Gryzaki – szumisiowe gryzaki dla dzieci z grzechotką – Ecru
Gryzaki to pierwsza zabawka każdego maluszka. W 3. miesiącu życia dziecko zaczyna powoli interesować się otaczającym go światem. Dostrzega coraz więcej, zaczyna reagować na to, co dzieje się wokół i potrzebuje pierwszych prostych zabawek.
Dla takich rosnących maluszków powstały szumisiowe gryzaki. Gryzak dla niemowlaka pomaga w rozwijaniu pierwszych umiejętności malucha, przede wszystkim w nauce chwytania. Poręczne kółeczko z wypustkami jest łatwe do chwycenia przez małe rączki niemowlaka podczas jego pierwszych aktywności. Sprawdzi się też idealnie jako gryzak na ząbkowanie – maluszek z łatwością wsadzi go do buzi i intensywnie gryząc ukoi ból i dyskomfort ząbkowania. 
Szumisiowe gryzaki dla dzieci są dodatkowo zakończone miękką główką misia. W środku gryzak miś ma umieszczoną grzechotkę. Przyjemny dźwięk dzwoneczka i główka misia zachęcą maluszka do aktywności. Szumisiowe gryzaki dla dzieci będą świetnym wielofunkcyjnym towarzyszem zabaw malucha przez pierwsze miesiące życia. 
Gryzak może towarzyszyć niemowlakowi także na spacerze czy w podróży – jest lekki i poręczny, a dzięki praktycznemu rozcięciu gryzak miś da się go z łatwością zawiesić na łóżeczku, nosidełku czy przy torbie.
Wszystkie elementy gryzaka dla dzieci są przetestowane i bezpieczne.
Gryzaki zalecane dla dzieci od 3. miesiąca życia. 
Wymiary: 13 cm x 6,5 cm
Skład: 90% Poliester, 10% Bawełna 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 4485 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 29,5 zł  natomiast obecna to 29,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 4485.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.