szumisie® – torba dla mamy – róż recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – torba dla mamy – róż

Nazwa: szumisie® – torba dla mamy – róż
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 5872
Cena 199 zł

 

 

Opis:

 Torba do szpitala dla mamy – pojemna torba na rzeczy dla dziecka i mamy.
Szumisiowa torba do porodu to praktyczne i wygodne rozwiązania dla przyszłej mamy. Torba jest bardzo pojemna – zmieści bez problemu akcesoria i ubranka noworodka oraz niezbędne w szpitalu ubrania i kosmetyki mamy. Zamykana na suwak, żeby bezpiecznie przechowywać spakowane rzeczy. 
W środku torba do porodu ma dużą, pojemną komorę i mniejszą kieszonkę zamykaną na suwak. Uszyta jest z wytrzymałego materiału, łatwego w czyszczeniu i pielęgnacji.
Torba do szpitala ma dodatkowo w komplecie mniejszą kosmetyczkę. W poręcznej kosmetyczce zmieszczą się kosmetyki do pielęgnacji dla mamy i maluszka. 
Zarówno torba jak i kosmetyczka przydadzą się przyszłej mamie do szpitala, ale posłużą też przez kolejne miesiące – wygodnie można spakować w niej rzeczy maluszka na wycieczkę czy dłuższą podróż.  
Wymiary torby :
wysokość – 42 cm
szerokość – 65 cm 
głębokość – 33 cm 

Wymiary kieszonki w środku torby:
długość – 25,5 cm
szerokość – 20 cm 
Wymiary kosmetyczki :
wysokość – 14 cm
szerokość – 25 cm
głębokość – 11 cm 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5872 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 199 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5872.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.