szumisie® turban do włosów biały recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® turban do włosów biały

Nazwa: szumisie® turban do włosów biały
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna
poprzednia Cena  49
nr produktu 5815
Cena 49 zł

 

 

Opis:

 Turban do włosów – idealne rozwiązanie dla kobiet dbających o zdrowy wygląd włosów. Wyjątkowo miękki i jedwabisty w dotyku. Zastąpi niewygodny ręcznik podczas pielęgnacji włosów.
Dlaczego nasze turbany są wyjątkowe? Bo frotta bambusowa to wyjątkowo chłonna tkanina. Pochłania wilgoć aż o 50% szybciej niż bawełna i wysycha aż o 20% szybciej! Dlatego bambusowy turban do włosów nie zatrzymuje wilgoci, szybko wysycha i jest higieniczny
Szumisiowy turban sprawdza się przy codziennej pielęgnacji włosów. Świetnie nadaje się do osuszania włosów po kąpieli zamiast ręcznika – jest delikatniejszy i dużo bardziej chłonny.
Turban posłuży też podczas nakładania maski na włosy. Nie będzie ściekała na ubranie, zostanie na włosach i lepiej wniknie w ciepło otulone w turbanie włosy. Nadaje się także do masek nakładanych na całą noc – ochroni poduszkę przed zaplamieniem.
Bambusowy turban świetnie sprawdzi się też do schowania zabezpieczenia włosów podczas wieczornej pielęgnacji twarzy czy kuracji na twarz.
Turbany do włosów, podobnie jak wszystkie produkty z szumisiowego sklepu, zostały w całości wyprodukowane w Polsce. Szyjemy je w naszej szwalni, z niezwykłą starannością, z atestowanych materiałów.
 
Skład: 90%bambus, 10%polyester
Gramatura:  350/M2
Wymiary: 70cmx28cm

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 5815 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna. Poprzednia cena produktu 49 zł  natomiast obecna to 49 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 5815.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Kino Lot

Strona: Kino Lot kategoria tematyczna: filmy Kino Lot – Filmy dla prawdziwych kinomaniaków! Witamy na stronie internetowej Kino Lot, gdzie

Czytaj więcej »