szumisie® z bajkami – granatowy recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® z bajkami – granatowy

Nazwa: szumisie® z bajkami – granatowy
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  199
nr produktu 4471
Cena 199 zł

 

 

Opis:

 Szumiś z bajkami – granatowy
Szumiś z bajkami to idealny przyjaciel dla szybko rozwijającego się maluszka w drugim roku życia. Z wiekiem zmieniają się potrzeby dziecka i dlatego stworzyliśmy misia, który wspiera rozwój  i naukę mowy u malucha na kolejnym etapie jego rozwoju.
Szumiś z bajkami odtwarza 12 autorskich bajeczek o prostej fabule. Zostały one napisane specjalnie dla nas, we wsółpracy z psychologami. Wszystko po to, żeby wspierać rozwój mowy u dzieci. Opowieści Szumisia czytane są powoli i spokojnym głosem, żeby zrelaksować maluszka po całym dniu aktywności, pomóc mu odciąć się od otaczających bodźców, wyciszyć i spokojnie odpłynąć w krainę snu. Bajki nagraliśmy w dwóch wersjach – głosem żeńskim i męskim, dlatego maluszek może sam zdecydować, która wersja bardziej mu się podoba.
Oprócz wyciszających bajeczek Szumiś ma też funkcję nagrania własnego. Rodzice czy dziadkowie malucha mogą specjalnie dla niego nagrać na misie kołysankę czy bajeczkę. A dziecko posłucha głosu swoich bliskich przed snem. Dodatkowo Szumiś z bajkami emituje też 5 kojących dźwięków natury, które pomagają się wyciszyć i zrelaksować przed snem.
Maskotka uszyta jest z atestowanych materiałów bezpiecznych dla najmłodszych dzieci. Miś ma na czapce opaskę na oczy, żeby maluszek kładąc się spać, szykował do snu także swojego pluszowego przyjaciela.
Szumiś z bajkami w całości produkowany jest w Polsce – misie szyjemy w szwalni pod Łowiczem a serce misia produkowane jest w fabryce w Warszawie.
Skład maskotki: 98% Poliester, 2% Bawełna

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 4471 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 199 zł  natomiast obecna to 199 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 4471.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Kino Lot

Strona: Kino Lot kategoria tematyczna: filmy Kino Lot – Filmy dla prawdziwych kinomaniaków! Witamy na stronie internetowej Kino Lot, gdzie

Czytaj więcej »