szumisie® z bajkami – różowy recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® z bajkami – różowy

Nazwa: szumisie® z bajkami – różowy
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  199
nr produktu 4469
Cena 199 zł

 

 

Opis:

 Szumiś z bajkami – różowy
Szumiś z bajkami powstał, żeby wspierać potrzeby rosnącego maluszka. W drugim roku życia dzieci bardzo szybko się rozwijają i intensywnie uczą się mówić. Nasz miś z bajkami będzie świetnym towarzyszem malucha na tym etapie jego życia.
Szumiś z bajkami odtwarza 12 autorskich bajeczek o prostej fabule. Zostały one napisane specjalnie dla nas, we wsółpracy z psychologami. Wszystko po to, żeby wspierać rozwój mowy u dzieci. Opowieści Szumisia czytane są powoli i spokojnym głosem, żeby zrelaksować maluszka po całym dniu aktywności, pomóc mu odciąć się od otaczających bodźców, wyciszyć i spokojnie odpłynąć w krainę snu. Bajki nagraliśmy w dwóch wersjach – głosem żeńskim i męskim, dlatego maluszek może sam zdecydować, która wersja bardziej mu się podoba.
Oprócz wyciszających bajeczek Szumiś ma też funkcję nagrania własnego. Rodzice czy dziadkowie malucha mogą specjalnie dla niego nagrać na misie kołysankę czy bajeczkę. A dziecko posłucha głosu swoich bliskich przed snem. Dodatkowo Szumiś z bajkami emituje też 5 kojących dźwięków natury, które pomagają się wyciszyć i zrelaksować przed snem.
Maskotka uszyta jest z atestowanych materiałów bezpiecznych dla najmłodszych dzieci. Miś ma na czapce opaskę na oczy, żeby maluszek kładąc się spać, szykował do snu także swojego pluszowego przyjaciela.
Szumiś z bajkami w całości produkowany jest w Polsce – misie szyjemy w szwalni pod Łowiczem a serce misia produkowane jest w fabryce w Warszawie.
Skład maskotki: 98% Poliester, 2% Bawełna

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 4469 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 199 zł  natomiast obecna to 199 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 4469.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.