szumisie® – zestaw dwóch bambusowych otulaczy – samoloty recenzje i opinie

Nazwa produktu szumisie® – zestaw dwóch bambusowych otulaczy – samoloty

Nazwa: szumisie® – zestaw dwóch bambusowych otulaczy – samoloty
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 1448
Cena 155 zł

 

 

Opis:

 Zestaw otulaczy bambusowych
Komplet otulaczy dla noworodka. W zestawie są dwa otulacze w różnej kolorystyce: jeden ma oryginalny kolorowy wzór, drugi jest w jednolitym kolorze. Zestaw bambusowych otulaczy świetnie sprawdzi się dla noworodka.
Otulacz bambusowy to jeden z podstawowych produktów dla noworodka. Przyda się każdemu maluszkowi jeszcze w szpitalu a potem posłuży jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy.
Maluszki lubią być otulone, bo przypomina im to warunki z brzuszka mamy. W otulaczu bambusowym dla noworodka czują się bezpiecznie, szybciej zasypiają i śpią spokojnie.
Szumisiowe otulacze dla dla niemowlaka uszyte są z wysokiej jakości tkaniny bambusowej. Sprawdza się ona idealnie dla delikatnej skóry maluszka. Włókna bambusowe są antyalergiczne i antybakteryjne oraz wyjątkowo delikatne i miłe w dotyku. Nie podrażniają wrażliwej skóry noworodka, dlatego mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka.
Bambusowe otulacze posłużą maluszkowi nie tylko w pierwszych tygodniach życia do otulania podczas drzemki. Przydadzą się także w kolejnych miesiącach – idealnie sprawdzą się w upalne dni jako lekkie okrycie podczas spacerów w wózku. Nadają się też do wycierania delikatnej skóry maluszka.
Otulacz bambusowy dla noworodka uszyty jest z wysokiej jakości tetry bambusowej. Do wyboru w naszym szumisiowym sklepie są bambusowe otulacze w pięknych wzorach i kolorach – zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wykończone są dodatkowo dla ozdoby stylowym pomponikiem.
 
Otulacz bambusowy wymiary:100/100 cm
Skład: 100% bambus

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 1448 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 155 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 1448.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.