Nazwa produktu szumisiek

Nazwa: szumisiek
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 537
producent Material
 Identyfikator produktu  Material
nr  bawelna,poliester
poprzednia Cena  229
nr produktu 792
Cena 179,5 zł

 

 

Opis:

 Szumisiek to nasz szumisiowy chłopiec. Czeka na małego przyjaciela albo przyjaciółkę. W apaszce pod szyją i z oryginalnymi oczkami na pewno spodoba się maluszkom. Uszyty jest z gładkiego, miłego w dotyku materiału minky. Sprawdzi się podczas zabawy, wycieczek i na spacerze. A w czasie drzemek maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia.Kieszonka z mechanizmem szumiącym znajduje się w brzuszku misia, zapinana jest na bezpieczny suwak. Urządzenie dźwiękowe obsługuje się bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki. Maskotka uszyta jest z atestowanych materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia. Po wyjęciu mechanizmu można ją prać w pralce.Maskotka ma wymiary 15 x 36 cm Skład maskotki: 80% Poliester, 20% Bawełna 

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 792 określony jest kategoriami Dla dziecka i  537 Wyprodukowany przez Material posiadający wiele atrybutów bawelna,poliester. Poprzednia cena produktu 229 zł  natomiast obecna to 179,5 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 792.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.