szummi – grafit recenzje i opinie

Nazwa produktu szummi – grafit

Nazwa: szummi – grafit
Kategoria Dla dziecka
pod kategoria 469
producent Producent
 Identyfikator produktu  Producent
nr  szumisie
poprzednia Cena  
nr produktu 854
Cena 199 zł

 

 

Opis:

 Znasz kogoś, kto nie może spać? Podaruj dobry sen babci, dziadkowi, mamie czy nastolatkowi – SzumMi grafit to najlepszy i niezawodny pomysł na prezent, ale nie zapominaj też o sobie.
Relaksacyjne działanie szumów i ich efektywny wpływ na długość i jakość snu potwierdza wiele badań. Odpowiednio dobrane szumy „maskują” dźwięki z otoczenia i sprawiają, że nasz mózg łatwiej odcina się od zgiełku a my wyciszamy i spokojnie zasypiamy.
Szumisie ® dla dorosłych emitują biały szum, różowy szum i szum Browna (zwany czerwonym), a także dodatkowe relaksujące dźwięki na bazie szumów. Wszystkie dźwięki w Szumisie® dla dorosłych działają pomagają się odprężyć, zasnąć i wspierają głęboki, nieprzerwany sen. Biały, różowy i brązowy szum maskują też dźwięki z ich otoczenia, co sprzyja koncentracji przy zasypianiu.
Urządzenie zasilane jest trzema bateriami AAA.
Kieszonka wykonana ze skóry naturalnej w kolorze grafitu.

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 854 określony jest kategoriami Dla dziecka i  469 Wyprodukowany przez Producent posiadający wiele atrybutów szumisie. Poprzednia cena produktu zł  natomiast obecna to 199 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 854.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.