Nazwa produktu yj pocket cube timer

Nazwa: yj pocket cube timer
Kategoria Gry
pod kategoria Akcesoria
producent EAN
 Identyfikator produktu  ShopProductId
Atrybuty 6970774552897
poprzednia Cena Producent  439
nr produktu 439
Cena 69,99 zł

 

 

Opis:

 YJ Pocket Timer stoper do układania kostek niebieski Kieszonkowy timer w kolorze błękitnym. Antypoślizogowy materiał, z którego wykonany jest produkt zapewni mocny chwyt i stabilość na różnych powierzchniach Zegar ma czujniki na podczerwień, dzięki czemu zapewni Ci dokładny pomiar czasu. Zabierzesz go ze sobą w dowolone miejsce, do sprawnego działa wymaga tylko dwóch baterii AAA. Oryginalny błękitny kolor dodaje mu walorów estytcznych. Zestaw zawiera: timer, oryginalne opakowanie, smycz z logo. W zestawie nie ma baterii AAA. Działanie Timera: Włącz Timer bocznym przełącznikiem. Połóż dłonie na obszarze wykrywania podczerwieni 0-4 cm po obu stronach timera. Odmierzanie czasu rozpoczyna się, gdy obie ręce opuszczają obszar wykrywania i zatrzymuje się, gdy ręce wracają do obszaru wykrywania. Naciśnij raz prawy okrągły przycisk, aby skasować licznik i ponownie go uruchomić.  

 

Dodatkowe informacje:

 Produkt o numerze 439 określony jest kategoriami Gry i  Akcesoria Wyprodukowany przez EAN posiadający wiele atrybutów 6970774552897. Poprzednia cena produktu 439 ,  yj zł  natomiast obecna to 69,99 zł. Produkt można odnaleźć na sklepie pod numerem, 439.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za  publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.