Zabawa karnawałowa dla dzieci - pomysły na ozdoby!

Zabawa karnawałowa dla dzieci – pomysły na ozdoby!

Dzieci uwielbiają przyjęcia! Zapraszanie kolegów i koleżanek, ozdabianie pokoju i przygotowywanie słodkich przekąsek to sama frajda! Pierwsze wspólne zabawy, to doskonała okazja do budowania w maluchach poczucia sprawczości. Podpytaj swoje dziecko, jakie ono ma pomysły na karnawałowe dekoracje i pomóż mu je zrealizować. Zobacz, jak niesamowite dekoracje możecie stworzyć z pomocą LEGO®!

Zabawa karnawałowa dla dzieci - pomysły na ozdoby!

Zabawa karnawałowa dla dzieci – pomysły na ozdoby!

Przyjęcie oczami malucha

Twój kilkulatek z pewnością ma już swoje upodobania. Wie, jakie zabawy i bohaterowie z bajek najbardziej mu się podobają, a jakich nie darzy sympatią. Dlatego, zanim rozpoczniesz przygotowania do pierwszej zabawy karnawałowej swojego dziecka, zapytaj, czy ma na nią swój pomysł. Następnie wybierzcie się wspólnie na zakupy i wybierzcie elementy, które stworzą niepowtarzalny klimat karnawałowego przyjęcia. Pozwól swojej pociesze wybierać dekoracje, nawet jeżeli Twoim zdaniem niektóre z nich są całkowicie zbędne. Możliwość decydowania pozwoli mu zobaczyć, że jego działania mają realny wpływ na ostateczny kształt dziecięcego przyjęcia.

Jak przygotować niezapomnianą dziecięcą zabawę?

Twoje dziecko nie może się zdecydować, jak powinna wyglądać jego pierwsza karnawałowa zabawa? Podsuń mu rozwiązanie w postaci zestawu imprezowego LEGO® DOTS. Kreatywne dekoracje do samodzielnego przygotowania zaangażują Twoje dziecko w organizację przyjęcia i z pewnością sprawią mu mnóstwo frajdy. Ponad 300 elementów i nieograniczona ilość możliwości umożliwiają stworzenie niepowtarzalnych dekoracji, które wzbudzą zachwyt w małych gościach.

Zestaw imprezowy LEGO® DOTS – nowy wymiar dziecięcej imprezy

Klocki LEGO® DOTS będą świetnym motywem przewodnim karnawałowej zabawy dla dzieci. Oprócz dekoracyjnych płytek, z których Twoja pociecha może stworzyć niepowtarzalną dekoracyjną girlandę, w zestawie znajdziecie pomysły na kilka angażujących i integrujących zabaw. Maluchy mogą rozpocząć zabawę od wspólnego dekorowania klockowych babeczek. Mnóstwo kolorowych elementów i zabawne chorągiewki dają nieograniczone możliwości zaprojektowania smakowitych muffinek. Gotowe babeczki z magiczną skrytką w środku będą doskonałym punktem wyjścia do wielu wspólnych zabaw. Jedną z nich może być ukrywanie w nich naklejek ze zwierzątkami i zgadywanie, co znajduje się w ciasteczku każdego z uczestników.

Inną zabawą, która świetnie zintegruje małych gości, będzie wspólne projektowanie bransoletek. Dzieci mogą zdecydować się na stworzenie biżuterii ze wspólnym motywem przewodnim lub ozdobić je tak, jak im w duszy gra. Zachęć dzieci, by zabrały gotowe bransoletki na pamiątkę. Własnoręcznie wykonane ozdoby będą przywoływać wspomnienia pierwszego dziecięcego przyjęcia i szkolnych znajomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.